Sunum Becerileri


 Katılımcı Sayısı:

     10 - 18 kişi Süre:

     2 gün Kimler Katılmalı:

     Yöneticiler, satış ekipleri ve sunum yapması gereken herkes

Aklımızda ne kadar iyi bir çözüm olursa olsun, ne kadar başarılı bir iş çıkarmış olursak olalım, ya da elimizdeki ürün müşterimizin ihtiyaçlarına ne kadar iyi yanıt veriyor olursa olsun bütün bunları doğru şekilde aktaramadığımız zaman istediğimiz sonuçlan elde etme şansımız oldukça azalır. Ekare Eğitim ve Danışmanlık "Sunum Becerileri" eğitim programını etkili sunum teknikleri ile sunum yapmadaki tecrübesini birleştirerek oluşturdu. Aktif katılım, uygulama ve geri beslemenin sıkça kullanıldığı bu eğitim sırasında katılımcılar sunum becerilerini geliştirirken, yapılan video çekimler sayesinde kendilerini ekranda görme şansına sahip olacaklar.

Şirketinize Kazandırdıkları:

Ekare Eğitim ve Danışmanlık bu eğitimle şirketiniz çalışanlarının gerek topluluk önünde gerekse bire birde fikirlerini, sonuç almaya odaklı olarak daha etkin bir biçimde sunma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Eğitimin şirketinize katkıları eğitime katılanların çalıştıkları departmanlara göre değişiklik göstermekle birlikte bu eğitim, sunum becerilerinin gerekli olduğu her yerde size etkinlik sağlamaya katkıda bulunacak şekilde tasarlanmıştır.

Katılımcılara Kazandırdıkları:

Eğitime katılanlar sunumdan önce nasıl hazırlık yapacakları, sunum ortamını nasıl daha etkin bir hale getirecekleri, eğer seçme şansları varsa daha iyi sonuç alabilecekleri sunum ortamlarını nasıl seçebilecekleri, sunumun başlangıcında buzlan nasıl kırabilecekleri, küçük grup dinamiklerinden nasıl amaçları doğrultusunda faydalanabilecekleri, itirazları nasıl karşılayıp olumlu sonuca doğru yönlendirebilecekleri, soruları nasıl yanıtlamaları gerektiği ve sunumu nasıl bitirmelerinin daha etkin sonuç elde etmelerine katkı sağlayacağı üzerinde uygulamalı olarak çalışıp bu becerilerini geliştirme fırsatı bulacaklardır.

picture_as_pdf
Live Help