Stres Yönetimi


 Katılımcı Sayısı:

     10 - 18 kişi Süre:

     1 gün Kimler Katılmalı:

     Yöneticiler ve stresli ortamlarda çalışan herkes

Hız ekonomisinin en az ölçek ekonomisi kadar önem kazandığı, rekabet şartlarının zorlaştığı günümüz iş yaşamında şirketler çalışanlarından daha fazlasını bekliyorlar. Bir yandan çalışanlarına daha iyi imkânlar sunmaya çalışırken bir yandan da onları zihinsel olarak daha fazla zorluyorlar, proje bazlı ve termin zamanı olan işlerde sonuca odaklı olarak uzun saatler çalışabilmelerini bekliyorlar. Bütün bu şartlar stres yaratma potansiyeline sahipler. Ekare Eğitim ve Danışmanlık "Stres Yönetimi" eğitimini bu sebeple şirketinizde stresi nasıl yönetebileceğiniz ve bu zorlu şartlar altında performansınızı nasıl dorukta tutabileceğiniz konusunda rehberlik etmek amacıyla tasarladı.

Şirketinize Kazandırdıkları:

Ekare Eğitim ve Danışmanlık bu eğitimle şirketinizin verimlilik ve etkinliğini arttırmak için optimum stres seviyesini nasıl belirleyeceğiniz konusunda sizlere araçlar sunuyor. "Stres Yönetimi" eğilim modülü ayrıca şirketiniz çalışanlarının stres yaratan durumlar karşısında performanslarını optimum seviyede tutmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir içeriğe sahip.

Katılımcılara Kazandırdıkları:

Katılımcılar bu eğitimden stresin olumsuz etkilerini nasıl olumlu hale çevirebilecekleri, hissedilen stresi azaltmak için ne gibi fiziksel ve zihinsel egzersizler yapabilecekleri, stres miktarını optimumda tutabilmek için çevrelerindekilerin hissettiği stresi nasıl azaltabilecekleri, olumsuz stres yaratan davranışlardan nasıl kaçınabilecekleri konularındaki becerileri üzerinde uygulamalı olarak çalışmayı bekleyebilirler.

picture_as_pdf
Live Help