Kişisel Etkinlik


 Katılımcı Sayısı:

     10 - 18 kişi Süre:

     2 gün Kimler Katılmalı:

     Bütün çalışanlar

İnsanın potansiyeli üzerine yapılan araştırmalar ve bu konuda ses getirmiş olan uygulamalar her zaman dikkat çekici olmuşlardır. "Aynı koşullar altında bazıları daha başarılı olurken neden diğerleri aynı seviyede başarı elde edemiyorlar?" sorusu hem araştırmacıların hem de spordan iş hayatına kadar çeşitli alanlarda uygulayıcıların gündem maddesi olmuştur. Ekare Eğitim ve Danışmanlık eğitimden sonra da kullanabileceğiniz metodolojisi ile sizlere kendi başarı tanımınızı yapmanıza ve bu tanıma göre kendinizi planlamanıza yardımcı olmayı hedefliyor.

Şirketinize Kazandırdıkları:

Organizasyonları başarıya götüren etkenlerden birisi organizasyonel hedefler ile bireysel hedeflerin paralel olmasıdır. Ancak bu başarıldığı zamanlarda bile başarı garanti değildir çünkü çalışanların hedeflerine ulaşabilmeleri için kişisel etkinlikleri devreye girer. Bu eğitim size şirketiniz çalışanlarının kendi potansiyellerini keşfedip geliştirerek daha fazla katma değer yaratma konusunda destek sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Katılımcılara Kazandırdıkları:

Katılımcılar bu eğitim sırasında sadece iş hayatındaki hedeflerini değil, tüm hayatlarındaki hedeflerini, önem verdikleri değerleri tekrardan gözden geçirme ve kendi hayatları doğrultusunda uzun ve kısa vadeli planları yapma fırsatı bulacaklar. Eğitimin ilerleyen bölümlerinde katılımcılar kendi başarı tanımları doğrultusunda mesafe kat edebilmelerine yardımcı olacak yetkinlikler üzerinde uygulamalı olarak çalışabilecekler.

picture_as_pdf
Live Help