Eğitim Yönetimi Danışmanlığı

Deneyimsel öğrenme araçlarımız ilerdeki eğitim ihtiyaçlarını belirlemeye destek amaçlı olarak da kullanılabilir.

Laboratuar yaklaşımı ile hazırlanmış olan deneyimsel öğrenme araçlarımız, katılımcılara içeriğin ötesinde tecrübe etme fırsatı sunmaktadır. Bütün uygulamalarda başarıya götüren, kabul edilebilir davranışlar ve yeterli performansın gösterilmesini engelleyen davranışlar vardır. Araçlarımızın bu özellikleri, katılımcıların eğitim sırasında hangi yetkinlikleri daha başarılı sergilediklerini, hangilerinin gelişime açık yönleri olduğunu gözlemleme ve ölçme şansı vermektedir. Deneyimsel öğrenme araçlarımız ilerdeki eğitim ihtiyaçlarını belirlemeye destek amaçlı olarak da kullanılabilir.

Gelişimin ölçümünü gerçek tecrübeler üzerinden yapabilirsiniz.

Bir deneyimsel öğrenme aracımızın kullanılması sırasında, katılımcılar ilk başlarda arzu edilmeyen davranışları göstermelerine rağmen, çoğunlukla zaman içerisinde farklı alternatifler ararlar. Denedikleri farklı alternatif davranış şekilleri uygulama içerisinde bazen performanslarını arttırır bazen de arttırmaz. Aynı uygulama içerisinde gösterilen değişim ve gelişimin eğitimlerimizde kolaylıkla gözlemlenip ölçülebilmesi önemli artılarımızdan bir tanesidir.

Davranış değişiminin ne kadar kalıcı olduğunu ölçebilirsiniz.

Aynı değişkenler hakkında veri toplanmasına yardımcı olan farklı araçlarımızdan "pre test" - "post test" mantığı ile veri toplayarak gelişimin ölçümü için faydalanılabilir.

İK Danışmanlığı

Sonuç odaklı yaklaşımı ile Ekare Eğitim ve Danışmanlık İnsan Kaynakları Yönetiminin birçok farklı alt fonksiyonun...

Eğitim Yönetimi Danışmanlığı

Deneyimsel öğrenme araçlarımız ilerdeki eğitim ihtiyaçlarını belirlemeye destek amaçlı olarak da kullanılabilir. La...

picture_as_pdf
Live Help